Klasika a recitály (klavírne, spevácke,...)


Erik Dimitrov

Erik DimitrovErik Dimitrov je úspešný klavirista, absolvent Cirkevného konzervatória v Bratislave a Katedry hudobnej vedy FiF UK v Bratislave. Počas svojej kariéry spolupracoval s mnohými významnými osobnosťami a telesami slovenskej hudobnej scény ako napríklad: Andrea Zimányiová, Anton Popovič, Juraj Burian, Tomáš Palonder, Juraj Griglák, Robo Opatovský, Mária Čírová, Katka Ščevlíková, Margot, Swing Society Orchestra, Mango Molas ai. V roku 2009 mu Hudobný fond SR udelil cenu Jozefa „Doda“ Šošoku za vynikajúce zvládnutie jazzového remesla. Okrem jazzu a populárnej hudby sa aktívne venuje aj ďalším žánrom: rock, šansón, latino, R&B, soul a iným.

 

Čítať celý článok...
 
Valér Miko

Valer MikoValér Miko je absolventom Konzervatória v Bratislave (roky 1993-1999) v dvoch hlavných odboroch: Dirigovanie orchestra a Hra na klavíri. Štyri semestre navštevoval VŠMU v Bratislave, odbor Hra na klavíri, v triede pána profesora Cyrila Dianovského. (roky 1999-2001). Skúsenosti (hráčske): Od roku 2000 pôsobil 1 rok ako korepetítor na baletnom Konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave, a na rôznych školách ZUŠ. Takisto ako barový klavírista absolvoval vyše sto firmených eventov, či už ako sólista alebo sa jednalo o korepetíciu so sólovou speváčkou.

 

Čítať celý článok...
 
Anka Repková

Anka Repková & bandAnka Repková je mladá poprocková a muzikálová speváčka. Účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové, Vlasy a ďalších, vystupovala ako sólistka Orchestra Gustava Broma, v súčasnosti je sólistkou orchestra Pavla Zajáčka a tiež koncertuje so svojou kapelou Anka Repková Band ako aj Replay Band. Spolupracuje s Daliborom Jandom, účinkovala taktiež ako speváčka v tv reláciách Lets Dance a Bailando. V ponuke je komorné vystúpenie s klavírnym sprievodom, so sprievodom gitary a cajona, kapelový program prevzatých známych skladieb vhodný na spoločenské podujatia a tiež koncertný program vlastných skladieb. Podrobné informácie o programoch a orientačný repertoár nájdete nižšie.

 

Čítať celý článok...