Hity, Poprock, Pop, Party


Funkiez

Funkiez - funky kapela na partyNAJLEPŠIA SLOVENSKÁ FUNKY KAPELA NA SVETE ;-)Radi by sme Vám predstavili najlepšiu slovenskú funky kapelu. Je skvelou voľbou pre každú party, alebo event. Pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. FUNKIEZ fungujú od roku 2006 a doteraz odohrali stovky koncertov na podujatich ako firemný event, teambuilding, ples, párty, svadba, festival, mestské slávnosti, hody atď. Našlapaný, horúci, tanečný funky repertoár je zostavený z top hitov od svetových a slovenských interpretov. Vidieť a počuť FUNKIEZ live, je zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Čítať celý článok...
 
Lamps

LampsCover verzie hitov od kapiel ako Radiohead, Pearl Jam, Bon Jovi, Soundgarden, Nirvana, Alice in chains,.. v podaní skúsených hudobníkov.

 

Čítať celý článok...
 
Replay Band

Replay BandTanečné hity slovenských, českých a zahraničných interprétov! Tanečné hity čias súčasných a minulých! Na vašom evente! Na vašej akcii! Naša párty na tej vašej! Kapelu tvoria profesionálni hudobníci. Spolupracovali a spolupracujú s takými umelcami ako napr.: Richard Muller, Tina, Katka Knechtová, Aneta Langerová, Dara Rolins, hudobníci hrali a hrajú v súťaži SuperStar a Hlas Česko Slovenska. V jej bohatom repertoári sa nachádzajú skladby zo slovenskej, českej a zahraničnej hudobnej tvorby, skladby rôznych hudobných žánrov od popu, rock ‘n´rollu, rocku cez evergreeny, reggae, funky až po súčasné hity dance music. Celý hudobný program je flexibilný a je možné ho prispôsobiť požiadavkám klienta, vrátane dĺžky a obsahu programu. Chcete tancovať? Chcete, aby sa o vašej akcii ešte dlho hovorilo aj vďaka kapele? Potrebujete BAND, ktorý zabáva. Je tu – REPLAY BAND.

Čítať celý článok...
 
Tiktaci (Taktici)

TakticiSkvelá poprocková kapela na super zábavu! Skupina vznikla v roku 1989 v Bratislave, ešte pod názvom Nový Al-bum. Rockfolkovým žánrom aj repertoárom je pokračovateľom legendárnej československej skupiny TAKTICI, ktorá v roku 1979 emigrovala do USA. Naďalej však pokračuje spolupráca Vladom Koleničom, Júliusom Mikešom a textárom Ľubošom Zemanom a v repertoári sa nachádzajú staré známe hity ako Blázni, Dáša, Vodka, a iné. Skupina má za sebou množstvo koncertov a akcií. Prioritou je vždy zabaviť diváka.

 

Čítať celý článok...
 
Electric Flash

Electric FlashTúto pop-rock-bluesovú hudobnú formáciu pôsobiacu na hudobnej scéne už niekoľko rokov má každý možnosť vidieť a počuť najčastejšie v bratislavských kluboch a puboch, na rôznych kultúrnych podujatiach, festivaloch či firemných akciách. Electric Flash - kapela dvoch bratov, Iva a Reného Jankoviča spolu s gitaristom Patrikom Kudlom a bubeníkom Petrom Čeretkom má v repertoári množstvo známych, starších aj novších hitov vhodných na počúvanie i zábavu. Je ideálnou na rozprúdenie zábavy a tancovačky na rôznych typoch akcií a podujatí. Jednotliví členovia skupiny inklinujú k rôznym hudobným štýlom, čo sa odráža veľakrát v prevedení skladieb a dodáva im tak svoju jedinečnosť. Skupina disponuje vlastnou aparatúrou a dostatočným playlistom.

 

Čítať celý článok...
 
Anka Repková & band

Anka Repková & bandAnka Repková je mladá poprocková a muzikálová speváčka. Účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové, Vlasy a ďalších, vystupovala ako sólistka Orchestra Gustava Broma, v súčasnosti je sólistkou orchestra Pavla Zajáčka a tiež koncertuje so svojou kapelou Anka Repková Band ako aj Replay Band. Spolupracuje s Daliborom Jandom, účinkovala taktiež ako speváčka v tv reláciách Lets Dance a Bailando. V ponuke je komorné vystúpenie s klavírnym sprievodom, so sprievodom gitary a cajona, kapelový program prevzatých známych skladieb vhodný na spoločenské podujatia a tiež koncertný program vlastných skladieb. Podrobné informácie o programoch a orientačný repertoár nájdete nižšie.

 

Čítať celý článok...