Ponuka hudobných programov

Po kliknutí na jednotlivé hudobné oblasti, sa vyfiltrujú relevantní interpréti. Po kliknutí na viac informácií sa môžete o danom interpretovi dozvedieť viac, vypočuť si mp3 ukážky, pozrieť si videonahrávky, fotografie či konkrétny repertoár. Nemusíte sa však obmedzovať len na tento výber, radi Vám sprostredkujeme aj iných interpretov.Funkiez

Funkiez - funky kapela na partyNAJLEPŠIA SLOVENSKÁ FUNKY KAPELA NA SVETE ;-)Radi by sme Vám predstavili najlepšiu slovenskú funky kapelu. Je skvelou voľbou pre každú party, alebo event. Pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. FUNKIEZ fungujú od roku 2006 a doteraz odohrali stovky koncertov na podujatich ako firemný event, teambuilding, ples, párty, svadba, festival, mestské slávnosti, hody atď. Našlapaný, horúci, tanečný funky repertoár je zostavený z top hitov od svetových a slovenských interpretov. Vidieť a počuť FUNKIEZ live, je zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Čítať celý článok...
 
Lamps

LampsCover verzie hitov od kapiel ako Radiohead, Pearl Jam, Bon Jovi, Soundgarden, Nirvana, Alice in chains,.. v podaní skúsených hudobníkov.

 

Čítať celý článok...
 
Castelans Elán Revival Band

Castelans Elán Revival Band - Otto Kollman, Juraj ZaujecCastelans Elán Revival Band patrí medzi obľúbené čísla programu mestských slávností, plesov, firemných večierkov či tancovačiek. Vďaka vynikajúcej partii hudobníkov (Otto Kollmann - spev, vokály, perkusie; Gabriel Vohlárik - bicie, spev; Pali Bartovic - klávesy, vokály; Richard Gajlík - basgitara, vokály; Juraj Zaujec - gitara, spev; Peter Vilček - klávesy, spev ako hosť) majú diváci či hostia jedinečnú možnosť zabaviť sa na najslávnejšie piesne, pri ktorých vyrástli a dospeli celé generácie Slovákov a Čechov. Castelans Elán Revival Band si dáva záležať na tom, aby pesničky skupiny Elán v ich prevedení mali čo najbližšie k originálu. Zároveň do nich vkladajú citlivo aj vlastné prvky. Všetci členovia skupiny spievajú alebo sa podieľajú na vokáloch - rovnako, ako si to pamätáme z tých najslávnejších nahrávok skupiny Elán.

Čítať celý článok...
 
Lýdia Novotná

Lýdia Novotná - pesničkárkaLýdia Novotná, rod. Potočková - bola líderkou niekdajšej folkovej skupiny Šiesty (ne)zmysel, ktorá fungovala v rokoch 1999 až 2004, najskôr ako dievčenské trio, s ktorým natočila aj vlastné CD. V skupine Lýdia písala hudbu aj texty pesničiek a samozrejme spievala a hrala na gitare. Kapela skončila v čase keď sa Lýdii narodil syn Kubko a kedy sa Lýdia začala naplno venovať rodičovským povinnostiam. Kubo má v súčasnosti už 12 rokov a pribudla k nemu aj štvorročná dcérka Lea. Po rokoch však Lýdia začína opäť tvoriť nové pesničky - opäť s úžasnými textami a prevedením, hoci o poznanie vyzretejšie - ako je aj ona sama. :)

Čítať celý článok...
 
Ľubomír Konečný

Ľubomír Konečný je slovenský folkový spevákĽubomír Konečný je slovenský folkový spevák, textár a pesničkár. Pochádza z Hrnčiaroviec nad Parnou. V roku 1999 bol spoluzakladateľom skupiny LPS. Svoje prvé piesne komponoval práve pre túto skupinu, ktorej členom je dodnes. V roku 2014 začal svoju sólovú dráhu. Ako sólový spevák si získal svoje publikum hlavne koncertami v kluboch a na festivaloch. Jeho hudbu poznajú nielen poslucháči folku a country ale aj ľudia, ktorí si zamilovali pop-rockovú hudbu. V krehkých textoch z pera Ľubomíra Konečného dominuje viacrozmerná téma lásky, a to vo viacerých rovinách, ale s jasnou a čistou optikou.

Čítať celý článok...
 
Zuzana Suchánková

Zuzana Suchánková je speváčka, gitaristka, autorka piesní a textov , ktorá patrí k absolútnej špičke na slovenskej hudobnej scéne. Svojim poslucháčom a fanúšikom ponúka kvalitnú, energickú, emotívnu, úprimnú a nefalšovanú muziku určenú pre vnímavé publikum bez rozdielu veku. V jej repertoári nájdete prvky blues, jazz, pop, či folk. Vždy sa vyhýbala nálepkám a odmieta sa stať štýlovou puristkou či snobom. Práve ochota a túžba spievať to, čo vyhovuje jej srdcu a schopnosť sofistikovanej a zároveň zemitej interpretácie skladieb dáva Zuzane jej štýlovú výlučnosť. Spieva slovensky aj anglicky. Ako profesionálny hudobník môže podľa požiadaviek vystúpiť sólo, v duu, v triu alebo v kvartete. Je otvorená aj ponuke na uzavretú - súkromnú hudobnú produkciu, vo veľkolepejšom, alebo komornejšom ladení.

Čítať celý článok...
 
Družina

DružinaDRUŽINA je sformovaná zo skúsených muzikantov, ktorý mimo iného spolupracovali a spolupracujú s množstvom českých a slovenských umelcov a skupín (Janek Ledecký, Peter Nagy, Marian Greksa, Paľo Drapák, folklórny súbor Partizán, Marína, ai.). DRUŽINA hrá príjemne a citlivo spracovaný slovenský folklór, výborne zapadajúci do definície ethnobeat resp. world music. Radí sa do štýlu do ktorého patria aj skupiny ako fínska VÄRTTINÄ, TRIO MOCOTÓ, BOBAN MARKOVIČ ORCHESTRA, ČECHOMOR, GORAN BREGOVIČ a množstvo iných. Koncerty skupiny Družina sú plné energie a krásnych melódií slovenských ľudových piesní v príjemnom modernom prevedení.

 

Čítať celý článok...
 
Replay Band

Replay BandTanečné hity slovenských, českých a zahraničných interprétov! Tanečné hity čias súčasných a minulých! Na vašom evente! Na vašej akcii! Naša párty na tej vašej! Kapelu tvoria profesionálni hudobníci. Spolupracovali a spolupracujú s takými umelcami ako napr.: Richard Muller, Tina, Katka Knechtová, Aneta Langerová, Dara Rolins, hudobníci hrali a hrajú v súťaži SuperStar a Hlas Česko Slovenska. V jej bohatom repertoári sa nachádzajú skladby zo slovenskej, českej a zahraničnej hudobnej tvorby, skladby rôznych hudobných žánrov od popu, rock ‘n´rollu, rocku cez evergreeny, reggae, funky až po súčasné hity dance music. Celý hudobný program je flexibilný a je možné ho prispôsobiť požiadavkám klienta, vrátane dĺžky a obsahu programu. Chcete tancovať? Chcete, aby sa o vašej akcii ešte dlho hovorilo aj vďaka kapele? Potrebujete BAND, ktorý zabáva. Je tu – REPLAY BAND.

Čítať celý článok...
 
Erik Dimitrov

Erik DimitrovErik Dimitrov je úspešný klavirista, absolvent Cirkevného konzervatória v Bratislave a Katedry hudobnej vedy FiF UK v Bratislave. Počas svojej kariéry spolupracoval s mnohými významnými osobnosťami a telesami slovenskej hudobnej scény ako napríklad: Andrea Zimányiová, Anton Popovič, Juraj Burian, Tomáš Palonder, Juraj Griglák, Robo Opatovský, Mária Čírová, Katka Ščevlíková, Margot, Swing Society Orchestra, Mango Molas ai. V roku 2009 mu Hudobný fond SR udelil cenu Jozefa „Doda“ Šošoku za vynikajúce zvládnutie jazzového remesla. Okrem jazzu a populárnej hudby sa aktívne venuje aj ďalším žánrom: rock, šansón, latino, R&B, soul a iným.

 

Čítať celý článok...
 
Neznámi

Neznami

NEZNÁMI sú jednou z najdlhšie pôsobiacich slovenských country skupín a počas svojho pôsobenia získali niekoľko prestížnych ocenení a kapela a jej členovia spolupracovali aj s rôznymi umelcami napr. Willie Jones(USA), Henrich Novák, Peter Szabados ,Michal Kováč, Bystrík, Allan Mikušek, Jonathan Mannes(USA). V uplynulých rokoch účinkovali v programe mnohých festivalov na Slovensku (napr. FestDobréBohunice, CountryFest ROZMARÍN v Terchovej, DOBROFEST, Lodenica, Dudinská stopa, Festival Mlyn, Drotária... ), v Českej republike (Starý Dobrý Western , Muzikantské Žně , Jamboree Strakonice , Medzinárodná PORTA (Ústí nad Labem, Babí Léto na Kyselce, Stodola Michala Tučného-Hoštice...) v Poľsku ( Piknik Country Folk Mragowo, Dabrowa Gornicza ,Sczawnicza). Odohrali aj množstvo iných vystúpení na rôznych spoločenských akciách ako country bály, mestské a obecné slávnosti, eventy.

 

Čítať celý článok...
 
Tiktaci (Taktici)

TakticiSkvelá poprocková kapela na super zábavu! Skupina vznikla v roku 1989 v Bratislave, ešte pod názvom Nový Al-bum. Rockfolkovým žánrom aj repertoárom je pokračovateľom legendárnej československej skupiny TAKTICI, ktorá v roku 1979 emigrovala do USA. Naďalej však pokračuje spolupráca Vladom Koleničom, Júliusom Mikešom a textárom Ľubošom Zemanom a v repertoári sa nachádzajú staré známe hity ako Blázni, Dáša, Vodka, a iné. Skupina má za sebou množstvo koncertov a akcií. Prioritou je vždy zabaviť diváka.

 

Čítať celý článok...
 
Robo Opatovský

Robo OpatovskýVynikajúci univerzálny spevák - Robo Opatovský má na konte niekoľko vlastných albumov a tiež účinkovanie na exkluzívnych plesoch a akciách s doprovodom orchestra, či swingovej kapely a tiež vystúpenia na koncertoch, festivaloch a iných verejných akciách so svojou kapelou ROBO OPATOVSKY & BAND. Účinkoval ako sólový spevák aj v TV show Let's Dance a je vyhľadávaným oživením rôznych spoločenských akcií.

 

Čítať celý článok...
 
Hrdza

HrdzaHRDZA varí v jednom hrnci slovenské ľudové korene, folkovú nehu a rockovú dravosť, ktoré ochucuje keltskou melodikou a jazzovou rytmikou. Prešovská skupina je svojim energickým a dynamickým vystupovaním, pod taktovkou speváčky Veroniky Šoltysovej-Rabadovej a kapelníka Slava Gibartiho, oživením každého festivalu, koncertu či iného kultúrneho či spoločenského podujatia.

 

Čítať celý článok...
 
Electric Flash

Electric FlashTúto pop-rock-bluesovú hudobnú formáciu pôsobiacu na hudobnej scéne už niekoľko rokov má každý možnosť vidieť a počuť najčastejšie v bratislavských kluboch a puboch, na rôznych kultúrnych podujatiach, festivaloch či firemných akciách. Electric Flash - kapela dvoch bratov, Iva a Reného Jankoviča spolu s gitaristom Patrikom Kudlom a bubeníkom Petrom Čeretkom má v repertoári množstvo známych, starších aj novších hitov vhodných na počúvanie i zábavu. Je ideálnou na rozprúdenie zábavy a tancovačky na rôznych typoch akcií a podujatí. Jednotliví členovia skupiny inklinujú k rôznym hudobným štýlom, čo sa odráža veľakrát v prevedení skladieb a dodáva im tak svoju jedinečnosť. Skupina disponuje vlastnou aparatúrou a dostatočným playlistom.

 

Čítať celý článok...
 
Kristína Prekopová

Kristína PrekopováKristína Prekopová je mladá hudobne všestranná speváčka , ktorá sa okrem spevu venuje hre na klavíri a kompozícii. Poznať ju môžete aj ako moderátorku hudobných relácií v Slovenskom rozhlase. Má za sebou niekoľko rokov spolupráce so špičkovými slovenskými hudobníkmi. Vokálne spolupracovala na hip-hopovom projekte Režimy, v zbierke jej vystúpení nechýbajú klubové koncerty a benefičné podujatia.

 

Čítať celý článok...
 
Valér Miko

Valer MikoValér Miko je absolventom Konzervatória v Bratislave (roky 1993-1999) v dvoch hlavných odboroch: Dirigovanie orchestra a Hra na klavíri. Štyri semestre navštevoval VŠMU v Bratislave, odbor Hra na klavíri, v triede pána profesora Cyrila Dianovského. (roky 1999-2001). Skúsenosti (hráčske): Od roku 2000 pôsobil 1 rok ako korepetítor na baletnom Konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave, a na rôznych školách ZUŠ. Takisto ako barový klavírista absolvoval vyše sto firmených eventov, či už ako sólista alebo sa jednalo o korepetíciu so sólovou speváčkou.

 

Čítať celý článok...
 
Allan Mikušek

Allan MikusekHviezda slovenskej country hudby, Allan Mikušek, je vďaka svojím príjemným pesničkám s nádychom country, obľúbeným spevákom niekoľkých generácií. Jeho nádherný hlas v interpretácii, či už vlastných slovenských, alebo prevzatých amerických country skladieb, je zárukou kvalitného umeleckého a zábavného (tanečného) programu. Vystupuje s kompletnou kapelou, alebo komornejšie sólovo. Sprevádza ho úplne nova mladá kapela  a aj jeho nové  pesničky s pripravovaného albumu.

 

Čítať celý článok...
 
Hanka Gregušová (& jazz / soul band)

Hanka GregušováHanka Gregušová je jeden z najpozoruhodnejších speváckych zjavov na slovenskej scéne. Spievať začala približne v 15 rokoch a spočiatku sa pohybovala vo sfére popu a rocku. Stať sa popovou speváčkou však nikdy nebola jej motivácia ani ambícia. Čoraz častejšie ju lákal svet soulu a jazzu, ktorý ju očaril najmä počas jej pobytu v Spojených štátoch. Začala vystupovať v spoločnosti vynikajúcich jazzových hudobníkov akými sú napr. Gabo Jonáš, Ľubo Šrámek, atď. V tomto období absolvovala množstvo klubových koncertov, ktoré kultivovali jej hlasový prejav i celkové umelecké smerovanie. Že to všetko malo zmysel, jasne dokazuje na svojom debutovom profilovom albume Reflections of My Soul...

 

Čítať celý článok...
 
Anka Repková

Anka Repková & bandAnka Repková je mladá poprocková a muzikálová speváčka. Účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové, Vlasy a ďalších, vystupovala ako sólistka Orchestra Gustava Broma, v súčasnosti je sólistkou orchestra Pavla Zajáčka a tiež koncertuje so svojou kapelou Anka Repková Band ako aj Replay Band. Spolupracuje s Daliborom Jandom, účinkovala taktiež ako speváčka v tv reláciách Lets Dance a Bailando. V ponuke je komorné vystúpenie s klavírnym sprievodom, so sprievodom gitary a cajona, kapelový program prevzatých známych skladieb vhodný na spoločenské podujatia a tiež koncertný program vlastných skladieb. Podrobné informácie o programoch a orientačný repertoár nájdete nižšie.

 

Čítať celý článok...
 
Michael Jackson - imitátor

Michael Jackson imitátorDokonalý imitátor Michaela Jacksona - profesionálne tanečné vystúpenia na akýchkoľvek kultúrnych a spoločenských akciách. Ak chcete, aby si ľudia z Vašej akcie odnášali nezabudnuteľný zážitok, tak je tu pre Vás jedinečná tanečná show. Od začiatku až po koniec vystúpenia uvidíte ozajstného Michaela Jacksona a nie len obyčajného tanečníka. Tento Michael Jackson má za sebou množstvo vystúpení aj v televíznych reláciách a v súčasnosti je žiadaným aj v zahraničí.

 

Čítať celý článok...
 
Anka Repková & band

Anka Repková & bandAnka Repková je mladá poprocková a muzikálová speváčka. Účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové, Vlasy a ďalších, vystupovala ako sólistka Orchestra Gustava Broma, v súčasnosti je sólistkou orchestra Pavla Zajáčka a tiež koncertuje so svojou kapelou Anka Repková Band ako aj Replay Band. Spolupracuje s Daliborom Jandom, účinkovala taktiež ako speváčka v tv reláciách Lets Dance a Bailando. V ponuke je komorné vystúpenie s klavírnym sprievodom, so sprievodom gitary a cajona, kapelový program prevzatých známych skladieb vhodný na spoločenské podujatia a tiež koncertný program vlastných skladieb. Podrobné informácie o programoch a orientačný repertoár nájdete nižšie.

 

Čítať celý článok...
 
Bossa a Ja (Bosá Aja)

Bossa Aja - popjazz, bossanovaAk vás už unavujú na firemných večierkoch prílišné decibely a obohraté imitácie rádio hitov, vyskúšajte sa naladiť na pohodové vlny brazílskej bossa novy. Andrea Balážová svojim spevom v portugalštine a angličtine spolu s jej projektom Bossa a Ja vám prinesie vzdušnú atmosféru pokojných latino rytmov spríjemňujúcich nerušenú konverzáciu pri dobrom jedle, ale zároveň neodopiera možnosť tanca v rytme Brazílie.

 

Čítať celý článok...
 
Preßburger Klezmer Band

PREßBURGER KLEZMER BANDPreßburger Klezmer Band je popredný zástupca žánru ethno / world music a súčasne prvá klezmerová kapela na Slovensku. Preßburger Klezmer Band vznikol v roku 1995. Odvtedy formácia účinkovala na množstve obsahovo rozmanitých koncertov a iných kultúrnych podujatiach na Slovensku i v Európe počnúc koncertami zaradenými do cyklov vážnej hudby až po vystúpenia na mnohých hudobných festivaloch. Ako už napovedá sám názov kapely, za základ svojej hudby si vybrala klezmer (t.j. ľudovú hudbu východoeurópskych Židov), ktorý však dotvára vlastnou interpretáciou, originálnymi aranžmánmi a kombinuje ho s inými hudobnými štýlmi. Takto možno cítiť v jej hre nielen „čistý“ klezmer, ale aj prvky jazzu, reggae, latino, slovenského, cigánskeho a balkánskeho folklóru, či nádych Orientu. Inak povedané – emotívna a tanečná muzika.

Čítať celý článok...